Aktualna tabela IV ligi w piłce nożnej

Tabela rozgrywek IV ligi świętokrzyskiej w piłce nożnej mężczyzn

L.p.Nazwa drużynyRozegrane meczeZdobyte punktyZwycięstwaRemisyPorażkiBramki zdobyteBramki stracone
1.Granat Skarżysko Kamienna13291021278
2.ŁKS Łagów132810123611
3.GKS Nowiny13299313112
4.Star Starachowice13269222613
5.Czarni Połaniec1326832249
6.MKS Olimpia-Pogoń Staszów13176252020
7.Wierna Małogoszcz13134452222
8.MKS Neptun Końskie13164451922
9.MKS Zdrój Busko Zdrój13154362025
10.TS 1946 Nida Pińczów13154361322
11.Naprzód Jędrzejów13144272026
12.Łysica Bodzentyn13143551622
13.GKS Rudki13144271630
14.Alit Ożarów13104182327
15.Lubrzanka Kajetanów13113371321
16.GKS Partyzant Radoszyce1372472231
17.Spartakus Aureus Daleszyce1392381424
18.Orlicz Suchedniów1382381633
Wyślij materiały

Zapraszamy Państwa do wysyłania nam bezpośrednio na skrzynkę ciekawych artykułów, materiałów, informacji, zdjęć, które chcielibyście zamieścić na naszym portalu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych.

Przeciągnij pliki tutaj ...

... lub znajdź dokumenty na swoim urządzeniu
Dodaj pliki
Prześlij folder
Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB