Debiut w roli kapitana pozytywny. Niesłusznie podyktowany rzut karny

czarni.polaniec.pl

Nie milkną echa wczorajszego meczu w Daleszycach, gdzie nasza drużyna wygrała z tamtejszym Spartakusem 1:2. Debiut w roli kapitana zaliczył Filip Krępa i jego spytaliśmy o komentarz do meczu.

debiut w roli kapitana pozytywny, bo zwycięski. Trochę inaczej patrzy się na to wszystko, mając opaskę na ręce – powiedział Filip Krępa.

Mecz był bardzo zacięty i do samego końca wynik mógł ulec zmianie.

trzeba było trochę powalczyć, cały mecz my prowadziliśmy grę. Mieliśmy już w pierwszej połowie kilka sytuacji i jakby zostały wykorzystane, to byłoby dużo spokojniej. Straciliśmy bramkę z karnego i w drugiej połowie trzeba było gonić wynik. To się udało, wygraliśmy i na pewno wpłynie to pozytywnie na cały zespół. Teraz musimy zwyciężyć w meczu derbowym – dodał kapitan naszej drużyny.

Jednym z debiutantem w Czarnych był Bartek Pańtak.

na początku meczu bardzo szybko staraliśmy się zdobyć bramkę, było kilka fajnych sytuacji, ale nie udało się ich wykorzystać i w 30 minucie straciliśmy bramkę z niesłusznie podyktowanego rzutu karnego. Po przerwie wyszliśmy bardzo zmotywowani i zaczęliśmy odrabiać straty i to się udało, strzeliliśmy 2 bramki i spokojnie graliśmy do końca meczu. Bardzo cieszę się z 3 punktów i w czwartek jedziemy po kolejne do Staszowa – powiedział środkowy obrońca Bartek Pańtak.

W czwartek kolejny mecz tym razem nasza drużyna jedzie do Staszowa na spotkanie derbowe. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz.