Remis piłkarzy Czarnych Połaniec z Wólczanką Wólka Pełkińska w zaległym meczu

Zdjęcie podglądowe. Fot. Tomasz Kaczmarczyk \ polaniec.com.pl

W zaległym meczu trzeciej ligi Czarni Połaniec zremisowali na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska 1:1. W sobotę spotkanie nie doszło do skutku, ponieważ boisko Wólczanki nie nadawało się do gry.

Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni Połaniec 1:1 (0:1)
Bramki: Dominik Kędzior 78 – Filip Bakowski 45+1.
Czarni: Siryk – Bakowski, Bażant, Misztal, Ferens (65. Bawor) – Woś, Banik (58. Mazurek), Wątróbski, Krępa, Kramarz (58 Mucha) – Gębalski.

Czarni do przerwy prowadzili po golu Filipa Bakowskiego, ale ataki gospodarzy w drugiej połowie przyniosły efekt w postaci wyrównującej bramki, którą zdobył w 78 minucie Dominik Kędzior. Warto dodać, że w 16. minucie Krzysztof Pietluch z Wólczanki nie wykorzystał rzutu karnego. Tomasz Siryk popisał się udaną interwencją.

W następnej kolejce Czarni zagrają u siebie z Unią Tarnów. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 25 września. Rozpocznie się o godzinie 13. Po rozegraniu dziewięciu kolejek Czarni mają na koncie 10 punktów, plasują się na trzynastej pozycji.

źródło: Echo Dnia