Zapaśnicy z Połańca wywalczyli komplet medalowy w Chęcinach

W ostatni wtorek kończącego się 2021 roku w Chęcińskiej hali „Pod Basztami” rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. W turnieju brali udział najmłodsi adepci zapasów w stylu wolnym reprezentujący siedem klubów, głównie z województwa świętokrzyskiego.

Barwy Czarnych Połaniec na turnieju reprezentowało czterech zawodników i dwie zawodniczki. I tak w grupie młodzików (12-14 lat) wystąpili: Natalia Brzezińska, Jakub Szkwarek, Hubert Ostrowski i Kuba Grabda. Natomiast w grupie najmłodszych (10-11 lat) znaleźli się Zuzanna Kwiecień i  Jan Witek.

Każdy zawodnik Miejskiego Klubu Sportowego Czarni Połaniec, uczestniczący w sportowej imprezie, wrócił z medalem. W rezultacie w klasyfikacji drużynowej dziewcząt Czarni zajęli trzecie miejsce, a wśród chłopców czwarte.

W klasyfikacji indywidualnej w grupie wstępnego szkolenia (10-11 lat) na dwoje startujących zawodników klub zajął dwa pierwsze miejsca: