MKS Czarni Połaniec ulegają Lerko Galeria Ciepła Kielce w meczu pełnym emocji (zdjęcia)

Siatkarze Czarni Połaniec w mecze z Lerko Galeria Ciepła Kielce. Fot. polaniec.com.pl

Siatkarze MKS Czarni Połaniec przegrali z Lerko Galeria Ciepła Kielce 2:3, co zapisuje się jako druga z rzędu porażka połanieckiej drużyny.

Początek spotkania był niezwykle wyrównany, utrzymując wynik w okolicach remisu. Przy stanie 12:13 to goście z Kielc zaczęli wykorzystywać błędy połanieckich zawodników, osiągając przewagę punktową. Niemniej jednak, Czarni zdołali odrabiać straty, zdobywając kolejno punkty. W końcówce pierwszego seta, to jednak goście z Kielc zachowali zimną krew, wygrywając go 22:25.

Drugą partię rozpoczęli bardziej skoncentrowani gospodarze, szybko zdobywając kilkupunktową przewagę. Pomimo prób gości o odrobienie strat, to Czarni zdołali odwrócić losy seta, zwyciężając 25:22 przy głośnym dopingu ze strony trybun.

Trzeci set zaczął się podobnie jak drugi, z dominacją Czarnych, którzy prowadzili 13:2. Pomimo prób odrobienia punktów przez gości, gospodarze utrzymali przewagę i zakończyli seta wynikiem 25:13.

Czwarta partia była wyrównana, utrzymując wynik w okolicach remisu. Przełomowy moment nastąpił przy stanie 14:15 na korzyść gości. Błędy drużyny gospodarzy przyczyniły się do zwiększenia przewagi Lerko Galeria Ciepła Kielce, co skutkowało ich zwycięstwem w tej partii 18:25.

Piąty set rozpoczął się od zdobycia pierwszego punktu przez gospodarzy, jednak goście szybko osiągnęli kilkupunktową przewagę. Choć gospodarze zdołali zdobyć kilka punktów, to ostatecznie to goście zwyciężyli w tej partii 12:15, zapewniając sobie zwycięstwo w całym meczu 2:3. To kolejna trudna porażka dla Czarnych Połaniec, która w dniu dzisiejszym grała bez trenera Marcina Golonki.

Już za tydzień kolejne emocje związane z siatkarzami Czarnych Połaniec. W piątek 15 grudnia na własnej hali połaniecka drużyna będzie podejmować SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski.

[useyourdrive dir=”117Eh0xgYHrCblVxQuEOp1CWgobDVhxCr” mode=”gallery” viewrole=”administrator|editor|author|contributor|subscriber|guest” downloadrole=”all”]

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Twój czas spędzony na Portalu Polaniec.com.pl jest dla nas najlepszym podziękowaniem za naszą pracę. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.