Urząd Skarbowy w Staszowie serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Połaniec do udziału w bezpłatnym szkoleniu poświęconemu rozliczeniu podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) za 2024 rok. Spotkanie poprowadzą doświadczeni pracownicy Urzędu Skarbowego w Staszowie, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości związane z rocznym rozliczeniem podatkowym.
Szkolenie odbędzie się w dniu 14 marca 2025 roku w sali nr 129 Urzędu Miasta i Gminy Połaniec, w godzinach od 9:00 do 12:00.
Spotkanie jest dedykowane wszystkim osobom zainteresowanym zmianami w rozliczeniach rocznych PIT za 2024 rok, a także tym, którzy chcieliby prawidłowo i bezproblemowo rozliczyć swój PIT.
W programie szkolenia:
- informacje ogólne dotyczące rozliczenia PIT za 2024 rok,
- terminy składania zeznań podatkowych,
- omówienie ulg podatkowych,
- prezentacja usług dostępnych w e-Urzędzie Skarbowym, w tym usługa Twój e-PIT.
Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak skorzystać z usługi Twój e-PIT, która umożliwia szybkie i wygodne rozliczenie podatku przez Internet.
Aby skorzystać z usługi Twój e-PIT, należy przygotować następujące dane:
- numer PESEL,
- łączną kwotę przychodu wykazaną w zeznaniu za 2023 rok,
- kwotę przychodu z jednej informacji PIT-11 za 2024 rok.
Udział w szkoleniu to doskonała okazja, aby uzyskać aktualne informacje na temat rozliczenia PIT i uniknąć błędów w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: ✉️ redakcja@polaniec.com.pl







