W rywalizacji na szczeblu wojewódzkim wzięły udział najlepsze szkolne drużyny z całego regionu świętokrzyskiego. Znakomite przygotowanie, wola walki i doskonała współpraca na bieżni zaowocowały fantastycznym wynikiem reprezentantów Połańca.
W kategorii wiekowej 2013 i młodsi nasi zawodnicy nie dali szans rywalom, odnosząc historyczne, podwójne zwycięstwo – triumfowali zarówno w zmaganiach dziewcząt, jak i chłopców.
Nasze Złote Drużyny
Najwyższe miejsce na podium i tytuły mistrzowskie dla naszej gminy wywalczyli:
Złota sztafeta dziewcząt:
- Zofia Kwapis,
- Lena Karczewska,
- Róża Kwapis,
- Oliwia Zając.
Złota sztafeta chłopców:
- Gabriel Kosowicz,
- Adam Koperski,
- Antek Śledź,
- Franciszek Grzesik,
- Andrzej Sokołowski,
- Bartek Cieślik.
Ogromne gratulacje należą się nie tylko wspaniałym młodym sportowcom za ich ciężką pracę i talent, ale również trenerowi i opiekunowi obu drużyn, mgr. Sławomirowi Szydłowskiemu, pod którego czujnym okiem zawodnicy szlifowali formę. A wyniki nie pozostawiły wątpliwości, młodzież sięgnęła po najwyższe laury na szczeblu wojewódzkim.
Brawo dla naszych mistrzów. Życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów i nieustającej radości ze sportu.






Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Twój czas spędzony na Portalu jest dla nas najlepszym podziękowaniem za naszą pracę. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.






