Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach przedstawił kadrę Świętokrzyskiego ZPN na konsultację szkoleniową na turniej UEFA Regions Cup. Trenerami odpowiedzialnymi za kadrę ŚZPN są, Paweł Rybus i Paweł Czaja. Wśród 27 powołanych piłkarzy jest zawodnik Czarnych Połaniec – Maciej Witek.
Konsultacja odbędzie się 15 maja o godzinie 16 w Ostrowcu Świętokrzyskim
Maciej Witek to wychowanek Czarnych Połaniec i kapitan naszej drużyny. Gra na pozycji środkowego obrońcy.
W kwietniu ustalono terminarz turnieju eliminacyjnego w ramach 12. edycji UEFA Region’s Cup, w którym zagrają reprezentacje czterech województw – małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.
Spotkania zostaną rozegrane na stadionach w Barcicach i Rytrze.
20 czerwca 2019 (czwartek) o godzinie 16:00 Małopolski ZPN – Podkarpacki ZPN (Rytro), a o godzinie 18:00 Lubelski ZPN – Świętokrzyski ZPN (Barcice),
21 czerwca 2019 (piątek) o godzinie 17:00 Podkarpacki ZPN – Świętokrzyski ZPN (Barcice), a o godzinie 17:00 Małopolski ZPN – Lubelski ZPN (Rytro),
23 czerwca 2019 (niedziela) o godzinie 11:00 Lubelski ZPN – Podkarpacki ZPN (Rytro), a o godzinie 11:00 Świętokrzyski ZPN – Małopolski ZPN (Barcice).
Lista powołanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i imię zawodnika | Klub |
1 | Witek Maciej | Czarni Połaniec |
2 | Styczyński Bartosz | GRANAT Skarżysko-Kam. |
3 | Rzeszowski Krzysztof | GRANAT Skarżysko-Kam. |
4 | Miller Błażej | GRANAT Skarżysko-Kam. |
5 | Ferenc Piotr | KLIMONTOWIANKA Klimontów |
6 | Mężyk Damian | KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. |
7 | Madej Mateusz | KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. |
8 | Burzyński Fabian | KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. |
9 | Bełczowski Kamil | KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. |
10 | Łokieć Kamil | KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. |
11 | Miłek Maciej | KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. |
12 | Ziółkowski Kacper | KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. |
13 | Uniat Adrian | ŁKS Łagów |
14 | Wróblewski Tomasz | ŁYSICA Bodzentyn |
15 | Armata Karol | MKS NEPTUN Końskie |
16 | Herda Łukasz | MKS NEPTUN Końskie |
17 | Kwiecień Patryk | MKS NEPTUN Końskie |
18 | Rzepa Krystian | OLIMPIA POGOŃ Staszów |
19 | Rozmysłowski Ernest | OLIMPIA POGOŃ Staszów |
20 | Staszewski Tomasz | ORLICZ Suchedniów |
21 | Kokosza Mateusz | ORLICZ Suchedniów |
22 | Pietras Szymon | SPARTAKUS AUREUS Daleszyce |
23 | Cedro Michał | SPARTAKUS AUREUS Daleszyce |
24 | Krzeszkowski Szczepan | SPARTAKUS AUREUS Daleszyce |
25 | Jeziorski Michał | SPARTAKUS AUREUS Daleszyce |
26 | Sot Bartosz | SPARTAKUS AUREUS Daleszyce |
27 | Gębura Bartosz | STAR Starachowice |
28 | Fryc Mateusz | WIERNA Małogoszcz |
29 | Kamiński Michał | WISŁA Sandomierz |
30 | Nogaj Damian | WISŁA Sandomierz |
Gratulacje Maciek! : )